Bezdrôtová nabíjačka s vlastným tvarom 2D

Kód tovaru: CHARGER06
Minimálna objednávka: 200 ks

Bezdrôtová plastová nabíjačka umožňuje nabíjať mobilné telefóny podporujúce bezdrôtovú nabíjaciu technológiu Qi. Pre nabíjanie stačí telefón na podložku len položiť. Pre telefóny, ktoré nemajú zabudované bezdrôtové nabíjanie, je možné využiť prijímač pre Android/iPhone.

Vlastný tvar 2D, ktorý táto nabíjačka môže mať, môžete využiť pre zobrazenie konkrétnych motívov. Skvele sa hodí pre logá alebo textové nápisy. Grafický náhľad 2D nabíjačky vám navrhneme zdarma podľa obrázku alebo fotografie.

 

Parametre:

  • Vstup : =5 V, 1,5 A
  • Výstup: =5 V, 1 A
  • Nabíjací výkon: 5 W
  • Vzdialenosť nabíjania: ≤5 mm
  • Efektivita: ≥70 %

 

Technológia Qi

Qi je štandard pre bezdrôtové nabíjanie pomocou elektrickej indukcie. Qi sa skladá z napájacej podložky a z kompatibilného zariadenia, u ktorého je možné indukčne prenášať elektrickú energiu. Jedná sa o veľmi šikovné riešenie nabíjanie vášho smartphonu. Po nabití vášho zariadenia, technológie Qi sama spozná, že je prístroj už nabitý a zníži tak svoj výkon na minimum, aby ušetrila elektrickú energiu. Ak telefón nemá integrované bezdrôtové nabíjanie, možno dokúpiť prijímač na Android alebo iOS, ktorý sa pripevní pod jeho kryt a urobí tak zariadení kompatibilné.

 

Vlastnosti

Farba: pantone
Materiál: guma
Bezdrôtová nabíjačka s vlastným tvarom 2D